Dagens sponsor:
Ønsker du å annonsere her? Ta kontakt!

Aktivitetskalender

Vis alle aktiviteter
Fana var i Danmark og syklet Post cup i helgen Publisert mandag 31 august 2009
/   Skrevet av Joachim Jordan

Fana var i Danmark og syklet Post cup i helgen

Kl.

Fana stilte med lag i Danmark og fikk til et topp resultat med en 6 plass til Otto.

Fana stilte med Jørgen Eide, Brødrene Eikeseth og Fillip Eidsheim fra Bck. Alle guttene kjørte strålende i danmark. Spesielt Otto som kom seg i det avgjørende brudde og fikk en 6 plass i et veldig sterkt felt.  Saxo bank stilte med flere ryttere og de sterkeste danske Contenental lagene var tilstede.

Resultater:

1 Michael Larsen - Team Concordia - Vesthimmerland Procycling 3.53.19
2 Jonas Aaen Jørgensen - Team Capinordic
3 Kaspar Schjønnemann - Team Concordia - Vesthimmerland Procycling
4 Marc Hester - Designa Køkken
5 Thomas Guldhammer - Team Capinordic
6 Otto Eikeset - Fana IL sykkel, Bergen
7 Morten Øllegaard - Team Comeat - Ride4Fun Elite
8 Jacob Kollerup - Blue Water - Cycling for health
9 Mathias Lisson - Team Kvickly Odder
10 Simon Lerbech - Team Concordia - Vesthimmerland Procycling
11 troels Rønning Vinther - Team Capinordic
12 Christopher Juul-jensen - Glud & Marstrand Horsens
13 Jesper Juul Andreassen - Team Kvickly Odder
14 Frank Høj - Team Saxo Bank
15 Michael Tronborg - Designa Køkken
16 Andreas Frisch - Blue Water - Cycling for health
17 Alex Rasmuusen - Team Saxo Bank 1.21
18 Philip Nicholas Nielsen - Team Concordia - Vesthimmerland Procycling
19 Morten Høberg - Team Capinordic
20 Nikola Aistrup - Team Capinordic
21 Lars Ulrich - Team Concordia - Vesthimmerland Procycling
22 Kasper Jebjerg - Designa Køkken
23 Jesper Odgaard Nielsen - Team Stenca Trading
24 Jesper Hansen - Team EnergiFyn
25 Filip Eidsheim - Fana IL sykkel, Bergen
26 Rasmus Andersen - Hvidovre CK
27 Michael Smith Larsen - Blue Water - Cycling for health
28 Thomas Oredsson - Designa Køkken
29 Glenn Bak - Blue Water - Cycling for health
30 Jonas Fredborg - Team Comeat - Ride4Fun Elite
31 Morten Voss Christiansen - Blue Water - Cycling for health
32 Kasper Linde Jørgensen - Glud & Marstrand Horsens
33 Mikkel Mortensen - CC Hillerød
34 Esben Tange - Hvidovre CK
35 Ole Eikeset - Fana IL sykkel, Bergen
36 Jacob Gye Madsen - Team Reelight - Bikepro
37 Jakob Bering - Randers CK 1910
38 Sergey Fisanovs - Designa Køkken
39 Lars Ejaas - Team Kvickly Odder
40 Martin Pedersen - Team Capinordic
41 Niki Østergaard - Team Capinordic
42 Ricky Jørgensen - Glud & Marstrand Horsens
43 Kristian Sobota - Team Capinordic
44 Andreas Thell - CK Ringen
45 Jørgen Eide - Fana IL sykkel, Bergen
46 Søren T. Kirkegaard Madsen - Team Reelight - Bikepro
47 Mike Lauge Jensen - Team Comeat - Ride4Fun Elite
48 Thomas Riber-Sellebjerg - Team Capinordic
49 Nicolaj Foulum Olesen - Team Concordia - Vesthimmerland Procycling
50 Kalle Corneliussen - Blue Water - Cycling for health
51 Martin Mortensen - Vacansoleil Pro Cycling
52 Chris Anker Sørensen - Team Saxo Bank
53 Jacob Kodrup - Team EnergiFyn
54 Daniel Vest Stenkjær - Team Concordia - Vesthimmerland Procycling
55 Thomas Just - Team Concordia - Vesthimmerland Procycling
56 Nicki Rasmussen - Team Reelight - Bikepro
57 Rudi Bredahl Nielsen - Team Kvickly Odder
58 Christian Juul Andreassen - Team Kvickly Odder
59 Mathias Gade Jakobsen - Glud & Marstrand Horsens
60 Christian Ranneries - Team EnergiFyn
61 Rasmus Christian Quaade - Blue Water - Cycling for health
62 Rasmus Fjordside Lehrmann - Team Kvickly Odder
63 Jacob Nielsen - Glud & Marstrand Horsens
64 Vegard Robinson - Designa Køkken
65 Jesper Dünweber Darre - Team ABC
66 Daniel Kreutzfeldt - Team Capinordic 1.34
67 Morten Kruse Brink - Designa Køkken
68 Michael Ellermann Jæger - Team ABC
69 Thomas Dehn - CC Gladsaxe 2.04
70 Morten Larsen - Team Stenca Trading 2.13
71 Jesper Hansen - Team Reelight - Bikepro 2.43
72 Martin Hammer Larsen - Team Comeat - Ride4Fun Elite
73 Michael Kaiser - Team Concordia - Vesthimmerland Procycling
74 Michael Færk Christensen - Glud & Marstrand Horsens 3.07
75 Daniel Holm Foder - Team Concordia - Vesthimmerland Procycling
76 Rasmus Guldhammer - Team Capinordic 3.48
77 Kasper Malmkjær - Team Comeat - Ride4Fun Elite


Sist oppdatert 24.08.2017 kl 08:52

<- Tilbake


Hovedsponsor:



Samarbeidspartnere:




Ingen artikler

Fana IL © 2009. Kontakt Fana IL.
Nettsidene er utviklet av Cox og Oktan Digital.



Intranett

Brukernavn 
Passord