Dagens sponsor:
Ønsker du å annonsere her? Ta kontakt!

Aktivitetskalender

Vis alle aktiviteter
Fanahytten opp Publisert lørdag 02 oktober 2010
/   Skrevet av Georg Reidarsen

Fanahytten opp

Kl.

Mange flotte resultater i avslutningsrittet.

FANAHYTTEN OPP, Lørdag 2. oktober 2010
K10, 6 km
1) Stine Eide, Førde CK 0.18.15
2) Mari Hole Mohr, Hafrsfjord SK 1.17
3) June Tronstad, Åsane Cykle Klubb 2.14
4) Karoline Nygjerde Aamot, Førde CK 2.17

M10, 6 km
1) Erik Justus Grünert, Bergen CK 0.19.45
2) Adrian Hjørnevik Schwab, Bergen CK 1.03
3) Lasse Ørsal Nessimo, Bergen CK 1.15
4) Sander Lillefosse, Åsane Cykle Klubb 1.46
5) Erlend Litlere, Bergen CK 3.12

K11/12, 6 km
1) Isabelle Sagstad Christiansen, CK Sotra 0.16.50
2) Vilde Aspelund Strømme, Åsane Cykle Klubb 0.45
3) Silje Broll, Bergen CK 0.56
4) Amanda Kronstad, CK Sotra 4.17
5) Andrine Teigland, Åsane Cykle Klubb 4.37
6) Mari Wettergren Tonning, Bergen CK 6.32
7) Kristine Flåten, CK Sotra 6.59
8) Oda B. Reed, Førde CK 7.01

M11/12, 6 km
1) Frode Svortevik Birkeland, Førde CK 0.14.27
2) Erik Vevatne Øverland, Bergen CK 0.29
3) Karl Jonas Tronstad, Åsane Cykle Klubb 1.37
4) Sindre Reidar Mohr, Hafrsfjord SK 2.10
5) Mikael Dyngeland Vik, Fana IL Sykkel 2.45
6) Ole Johannes Stigen, Førde CK 2.46
7) Ole Martin Aasen Tjønneland, Førde CK 2.50
8) Espen Hanøy Nilsen, Fana IL Sykkel 3.10
9) Tobias Endresen Budal, Bergen CK 3.32
10) Henrik Hovland, Førde CK 3.36
11) Daniel Ingemårsen, CK Sotra 3.56
12) Erlend Salhus, Åsane Cykle Klubb 4.30
13) Erik Hem Reidarsen, Fana IL Sykkel 4.58
14) Jacob Sakariassen, Bergen CK 5.35
15) Fredrik Tvedt Rustand, Bergen CK 5.52
16) Markus Oskar Øyen, CK Sotra 7.01
Ole Sebastian Rolland, Bergen CK DNS

K13/14, 7,2 km
1) Camilla Blom, CK Sotra 1.15.38

M13/14, 7,2 km
1) Gustav Iden, Åsane Cykle Klubb 0.17.27
2) Sverre Dyngeland Vik, Fana IL Sykkel 0.23
3) Kristian Kriek, Åsane Cykle Klubb 0.26
4) Johan Andreas Hole Mohr, Hafrsfjord SK 1.17
5) Andreas Jacobsen, Åsane Cykle Klubb 2.08
6) Ole Morten Gjøsæter, CK Sotra 2.39
7) Sondre Vikøyr, Bergen CK 2.41
8) Simen Austgulen Grinde, Åsane Cykle Klubb 2.49
9) Aleksander Bøe, Fana IL Sykkel 3.26
10) Håvard Nummedal Os, Førde CK 3.30
11) Jostein Sævik Litlere, Bergen CK 3.34
12) Kristian Stalheim, Åsane Cykle Klubb 3.40
13) Jacob Eikner, Fana IL Sykkel 3.56
14) Håvard Aarvik, Bergen CK 4.00
15) Nikolai Sommer Os, Førde CK 4.04
16) Halvard Sælemyr, Bergen CK 4.05
17) Fredrik Risting Eide, Førde CK 4.07
18) Knut Nordeide, Førde CK 5.55
19) Torbjørn Risting Eide, Førde CK 6.09
20) Mathias Aarbø, Fana IL Sykkel 6.26
21) Tore Andre S. Aasen, Førde CK 6.38
22) Magnus Grüner Grønnestad, Åsane Cykle Klubb 7.11
23) Espen Holme Moldestad, Førde CK 7.29
24) Ole Krisoffer Jensen, Bergen CK 12.43
Kristoffer Madsen, Bergen CK DNS

K15/16, 7,2 km
1) Tiril Hole Mohr, Hafrsfjord SK 0.20.38
2) Thea Vestrheim Skavhellen, Fana IL Sykkel 1.24
3) Ingrid Sælemyr, Bergen CK 2.31

M15/16, 7,2 km
1) Ole Andrè Austevoll, Fana IL Sykkel 0.16.22
2) Jan William Jensen, Bergen CK 1.00
3) Henrik Sandal, Bergen CK 1.34
4) Sivert Broll, Bergen CK 1.53
5) Per Kristian Drægni Bøe, Bergen CK 1.54
6) Bjørnar Vevatne Øverland, Bergen CK 2.01
7) Marius Rognsøy Sylta, Bergen CK 2.23
8) Roger Dale, Fana IL Sykkel 2.27
9) Henrik Heldal, Bergen CK 2.46
10) Mads Sæle Rønhovde, Åsane Cykle Klubb 3.20
11) Ole Garmannslund, CK Sotra 3.26
12) Eivind Wiik Ånes, Bergen CK 4.01
13) Ivar Sommer Os, Førde CK 4.18
14) Kristian Tjønneland, Førde CK 4.26
15) Joachim Hyllestad, Førde CK 5.03

K40, 7,2 km
1) Marit Iden, Åsane Cykle Klubb 0.19.39

K-Senior, 7,2 km
1) Linnea Fredâng, Åsane Cykle Klubb 0.19.13
2) Patricia Flataker, Bergen CK 7.15
Caroline Johannesen, Fana IL Sykkel DNS

M55-59, 7,2 km
1) Einar Nystad, Bergen CK 0.19.08

M50-54, 7,2 km
1) Halstein Magne Ånes, Bergen CK 0.20.11
2) Karl Alfred Arnesen, Bergen CK 0.08
3) Stein Bergflødt Iversen, Bergen CK 0.36

M45-49, 7,2 km
1) Ove Matland, Bergen CK 0.16.11
2) Skjalg Thorbjørnsen, Bergen CK 1.15
3) Jarle Reistad, Bergen CK 2.22
4) Dag Grønnestad, Åsane Cykle Klubb 2.25

M40-44, 7,2 km
1) Jan Arne Nautnes, CK Sotra 0.17.20
2) Bjørn Christian Larsen, Bergen CK 0.26
Øystein Ringheim, Vossevangen Cykleklubb DNS

M30-39, 7,2 km
1) Øystein Blom-Ohlsen, Åsane Cykle Klubb 0.15.43
2) Fredrik Olsen, Åsane Cykle Klubb 0.34
3) Tor Utne, Åsane Cykle Klubb 1.28
4) Helge Vestrheim, Austevoll Sykkelklubb 2.05
5) Fredrik Madsen, Bergen CK 2.36
6) Norvald Bjarte Algrøy, CK Sotra 10.33

M-Junior, 7,2 km
1) Martin Notøy Nevstad, Ulstein og Omegn Sykkelklubb 0.15.38
2) Nicholas H.C. Hammersland, Bergen CK 0.07
3) Daniel Hjørnevik, Åsane Cykle Klubb 0.12
4) Eirik Oskari Halvorsen, Bergen CK 0.51
5) Mikal Iden, Åsane Cykle Klubb 0.58
6) Jonas Hopsdal, Bergen CK 1.13
7) David Desa, Bergen CK 1.28
8) Benjamin Alexander Stensland Donovan, Bergen CK 1.33
8) Torstein Stokkenes, Åsane Cykle Klubb s.t
10) Anders Aasen, Ullensaker CK 1.55
11) Thomas Nortveit Solberg, Bergen CK 2.07
12) Christoffer Jacobsen, Åsane Cykle Klubb 2.22
13) Martin Breyholtz, Bergen CK 2.28
14) Mattias Nordstrand Nilssen, Bergen CK 3.10
15) Daniel Rikstad Nielsen, Nordhordland SK 3.29
Frode Vikøyren Skauge, Åsane Cykle Klubb DNS
Bjørn William Strand, Stord SK DNS

U23, 7,2 km
1) Anders Stensaker, Bergen CK 0.14.46
2) Sondre Gjerdevik Sørtveit, Joker Bianchi 0.39
3) Ørjan Borgen Nordtveit, Fana IL Sykkel 1.16
4) Daniel Arnesen, Bergen CK 2.09
Amund Dyrnes, Sandnes SK DNS

M-Elite, 7,2 km
1) Stian Remme, Joker Bianchi 0.14.21
2) Andreas Hosøy, Fana IL Sykkel 1.03
3) Kristian Ellertsen, Fana IL Sykkel 1.06
4) Thomas Solheim, Bergen CK 1.16
5) Ola Inge Drøpping, Nesset CK 2.10
6) Guillaume Potier, Bergen CK 2.22
7) Jacob Palmer Meland, Sandnessjøen & Omegn CK 3.32
8) Mathias Seim, Snake Oil, 4.34
Otto Eikeset, Fana IL Sykkel DNF (NB! Tiden ble ikke registrert av dommerne)
Espen Andrè Halsne, Bryne CK DNF (NB! Tiden ble ikke registrert av dommerne)
Erik Skjerven Borkvik, Rana SK DNF (NB! Tiden ble ikke registrert av dommerne)

Sist oppdatert 19.08.2017 kl 03:42

<- Tilbake


Hovedsponsor:



Samarbeidspartnere:




Ingen artikler

Fana IL © 2009. Kontakt Fana IL.
Nettsidene er utviklet av Cox og Oktan Digital.



Intranett

Brukernavn 
Passord