Dagens sponsor:
Ønsker du å annonsere her? Ta kontakt!

Aktivitetskalender

Vis alle aktiviteter
Klosterrittet Publisert lørdag 14 august 2010
/   Skrevet av Georg Reidarsen

Klosterrittet

Kl.

Mange gode prestasjoner av Fana ryttere.

Klosterrittet Bergen CK / Fløyen MTB Fanahytten, Totland 14.08.2010
Plass Startnr UCI U23Navn Klubb Tid Etter


Barn 14,5 KM / 23,51 KM/h
15 JACOBSEN Andreas S Åsane CK Fullført
5 ØVERLAND Erik Vevatne Bergen CK Fullført
8 UNDERTUN Fartein Øysteinson Fana IL Sykkel Fullført
9 SINGDAHLSEN Fredrik Gimle Fullført
357 KNAPPSKOG Johannes NOTEAM Fullført
356 KNAPPSKOG Liv Kristin NOTEAM Fullført
23 NYMARK Tonje Aasheim NOTEAM Fullført
24 DYPEVIK Victor CK Sotra Fullført

K20
DNS 338 FOSSE Maria NOTEAM

K25 56,5 KM / 19,25 KM/h
1 340 NILSSEN Trine Rypdal NOTEAM 2:56:05 0:00:00
DNF 339 EUGSTER Andrea Nina Bergen CK

K30 56,5 KM / 18,12 KM/h
1 341 BIRKELUND Karina H. NOTEAM 3:07:05 0:00:00
2 342 LIE Kjersti Skøtskift NOTEAM 3:07:41 0:00:36
3 344 JURKIW Alexandra Bergen CK - Statoil BIL 3:18:14 0:11:09
4 343 EIDSHEIM Linn H. Bergen CK 3:45:23 0:38:18

K35 56,5 KM / 16,79 KM/h
1 347 MYHRVOLD Hilde Greve Åsane CK 3:21:55 0:00:00
2 346 SOLEND Anita NOTEAM 3:37:29 0:15:34
DNS 345 LAASTAD Marita NOTEAM

K40 56,5 KM / 23,48 KM/h
1 348 SVENDAL Gro BFG Fana 2:24:22 0:00:00
2 251 UNDERTUN Gøril Bergenslærerne 3:25:29 1:01:07
DNS 350 THORESEN Janne Team Alvøen

K50 56,5 KM / 23,48 KM/h
1 352 FJÆRESTAD Eva Norkart Geoservice 2:24:22 0:00:00

M15 28,5 KM / 23,68 KM/h
30 ØVERLAND Bjørnar Vevatne Bergen CK Fullført
34 JENSEN Jan William Bergen CK Fullført
31 SAKARIASSEN Jørgen Fløyen MTB Fullført
362 EIKING Odd Christian Bergen CK Fullført

M17 28,5 KM / 26,47 KM/h
1 54 JACOBSEN Christoffer S Åsane CK 1:04:36 0:00:00
2 65 NORDTVEIT SOLBERG Thomas Bergen CK 1:11:18 0:06:42
3 61 IVERSEN Haakon Stalheim Bergen CK 1:13:11 0:08:35
4 44 HAGEN Tony Fløyen MTB 2:10:04 1:05:28

M19
DNF 67 SOLEND Raymond Bømlo SK

M20 56,5 KM / 24,40 KM/h
1 104 NESSE Helge NOTEAM 2:18:55 0:00:00
2 84 NYSÆTHER Heine NOTEAM 2:21:24 0:02:29
3 79 KORNELIUSSEN Øyvind NOTEAM 2:43:07 0:24:12

M25 56,5 KM / 27,28 KM/h
1 194 LARSEN Kjetil Bergen CK 2:04:15 0:00:00
2 337 FOLKESTAD Torgeir Fana IL Sykkel 2:14:13 0:09:58
3 192 BLEGVAD Henning NOTEAM 2:32:33 0:28:18
4 133 TELLNES Per Erling NOTEAM 2:37:42 0:33:27
5 193 BLOKHUS Alexander Bergen Triathlon Club 3:01:33 0:57:18
DNF 122 PEDERSEN Øystein Førde CK
DNF 195 VALEN Torbjørn NOTEAM =
DNS 191 FØRRISDAHL Kristoffer NOTEAM =

M30 56,5 KM / 25,25 KM/h
1 217 ASKVIK-JØRGENSEN Olav NOTEAM 2:14:16 0:00:00
2 211 HAUGLAND Kenneth Fana IL Sykkel 2:16:00 0:01:44
3 204 BJØRKHAUG Andreas NOTEAM 2:16:04 0:01:48
4 207 ROBERG Klaus Bergen CK 2:17:08 0:02:52
5 203 OLSEN Fredrik Åsane CK 2:21:13 0:06:57
6 196 PEDERSEN Joakim Kiwi 2:26:36 0:12:20
7 364 ENGEBERG Lars Bergen CK 2:28:49 0:14:33
8 213 LARSEN Bjørn Inge Aker Solutions 2:37:52 0:23:36
9 209 HAALAND Morten Bergen CK 2:46:29 0:32:13
10 216 LEITE Endre Klokk NOTEAM 2:47:57 0:33:41
11 198 SALTVEDT Johannes NOTEAM 2:59:10 0:44:54
12 202 FLAAGENG Øyvind Omenaas NOTEAM 3:05:01 0:50:45
13 218 BALL Simon NOTEAM 3:07:12 0:52:56
14 197 SØRENSEN Andreas NOTEAM 3:29:59 1:15:43
14 210 SKJOLDEVIK Birger A. NOTEAM 3:29:59 =
16 208 FLESLAND Thomas Reaktor AS 3:38:16 1:24:00
DNF 212 KLØVSTAD Morten Sandnes SK
DNF 200 RØNNINGEN Martin Singdahlsen No Problem Cykle Club =
DNF 199 HANSEN Roald Vagn No Problem Cykle Club =
DNF 215 GARNES John Are NOTEAM =
DNS 201 HATFIELD Gudbrand Norske Shell BIL =
DNS 206 GÅSDAL Espen Bergen CK =
DNS 214 WAAGE Kristian Waage =

M35 56,5 KM / 28,05 KM/h
1 232 JORDAN Joachim Fana IL Sykkel 2:00:52 0:00:00
2 233 FORLAND Morten Åsane CK 2:04:16 0:03:24
3 246 CLEMENTSEN Gisle Nordhordland SK 2:05:00 0:04:08
4 230 LØLAND Stig Fana IL Sykkel 2:08:02 0:07:10
5 236 GRUNG Truls Hafrsfjord SK 2:10:45 0:09:53
6 225 UTNE Tor Åsane CK 2:13:09 0:12:17
7 363 TEFRE Rolf Chr. Bergen CK 2:13:10 0:12:18
8 253 DANIELS Jim Bergen CK - Statoil BIL 2:14:51 0:13:59
9 228 BERGTUN Ole Andebarkji TSK 2:20:13 0:19:21
10 243 HOPSDAL Leif Erik Bergen CK 2:20:20 0:19:28
11 234 BREVIK Vidar Ankeret BIL 2:21:18 0:20:26
12 224 PASQUINE Mark Bergen CK 2:24:25 0:23:33
13 237 DYPEVIK Thomas CK Sotra 2:26:45 0:25:53
14 221 SOLBERG Thomas Stord SK 2:29:19 0:28:27
15 241 RUSTEN Magnar NOTEAM 2:29:38 0:28:46
16 226 HJØRNEVIK Stig NOTEAM 2:30:17 0:29:25
17 222 ELIASSEN Espen Mostly Harmless 2:32:49 0:31:57
18 239 KÅRBØ Øyvind Nordhordland SK 2:34:50 0:33:58
19 256 RINGDAL Andre NOTEAM 2:35:14 0:34:22
20 231 AKSLAND Robert Ankeret BIL 2:37:03 0:36:11
21 367 SKJERVEN Christen Bergen Triathlon Club 2:47:01 0:46:09
22 247 SOLEND Frode Bømlo SK 2:47:29 0:46:37
23 250 BOLSTAD Per Trygve Bergen CK 2:49:21 0:48:29
24 245 KARLSSON Morten Lysøe Tine SA 2:52:54 0:52:02
25 248 BRÆNDEN Trond Kenneth Team Imap 2:55:44 0:54:52
26 240 FOSSE Ole Christian NOTEAM 2:57:21 0:56:29
27 242 TORP Hallvard NOTEAM 2:59:19 0:58:27
28 244 ASKELAND Kenneth P. NOTEAM 3:01:27 1:00:35
29 255 BERNTSEN Bjarte Åsane CK 3:09:26 1:08:34
30 220 REEVES Justin Fløyen MTB 3:11:24 1:10:32
31 219 TAKLA Eivind Reaktor AS 3:19:05 1:18:13
32 252 BERGE Oskar Statoil BIL 3:38:37 1:37:45
DNF 368 HOSØY Anders Fana IL Sykkel
DNF 254 EIKELAND Bjarte RCK =
DNF 361 OLSVIK Espen Nordhordland SK =
DNF 229 HJARDENG Ole NHC B.I.L. =
DNS 223 FALCH PEDERSEN Pål Bergen CK =
DNS 227 ØSTBØ Frode Stavanger SK =
DNS 238 MICHELSEN Pål Erik NOTEAM =

M40 56,5 KM / 26,30 KM/h
1 291 JENSEN Sverre Bergen CK 2:08:54 0:00:00
2 275 AASGAARD Ragnar NOTEAM 2:12:57 0:04:03
3 285 WATNE Karl Johan Bergen CK 2:13:50 0:04:56
4 268 MOSTRAUM Johnny Osterøy IL 2:15:16 0:06:22
5 267 HAUGSDAL Helge Bergen CK 2:16:23 0:07:29
6 279 JACOBSEN Frode Jarle Åsane CK 2:16:26 0:07:32
7 270 SLETTEN Roald Nordhordland SK 2:16:35 0:07:41
8 284 RØYRØY Anders Bergen CK 2:18:14 0:09:20
9 290 HUMBLEN Jarl Ove Åsane CK 2:19:03 0:10:09
10 360 WIBORG Hans Jørgen NOTEAM 2:23:51 0:14:57
11 263 RINGHEIM Øystein Group Eikeland 2:24:17 0:15:23
12 276 LEIRVIK Per Steinar Stord 2:25:39 0:16:45
13 269 SOLLI Rune NOTEAM 2:26:00 0:17:06
14 271 MYREKROK Martin Hydro BIL Høyanger 2:26:34 0:17:40
15 264 HERMANSEN Paal Andrew Fana IL Sykkel 2:26:45 0:17:51
16 282 SEEBERG Lars Cato Bergen CK 2:33:51 0:24:57
16 366 ELDEVIK Tor Bergen CK 2:33:51 =
18 277 FLOTVE Odd-Arve Stord 2:37:00 0:28:06
19 262 JOHANSEN Yngve Stegaberg SK 2:43:21 0:34:27
20 265 SKAUGE Kent Åsane CK 2:43:34 0:34:40
21 292 PEDERSEN Roy Team Alvøen 2:44:36 0:35:42
22 257 HAALAND Bård Jørgen ErgoGroup BIL 2:45:42 0:36:48
23 273 VISNES Rune Bergen CK 2:49:32 0:40:38
24 272 KITTELSEN Tom Ivan CK Henie 2:50:07 0:41:13
25 280 MYRDAL Frode Grieg Shipping Group 2:54:13 0:45:19
26 278 FOSSAN Paal Apply Sørco AS 2:54:43 0:45:49
27 274 BERNTSEN Truls Åsane CK 2:54:47 0:45:53
28 336 KAMP Bahram Bergen CK 2:55:11 0:46:17
29 281 NÆSS Thomas NOTEAM 2:58:14 0:49:20
30 358 KNAPPSKOG Jostein CK Sotra 2:59:19 0:50:25
31 283 VINES Kjell-Åge NOTEAM 3:05:17 0:56:23
32 258 ISDAL Sten NOTEAM 3:47:41 1:38:47
DNF 354 TJÅLAND Ulf NOTEAM
DNF 261 VIBE FERSUM Kjartan Bergen CK =
DNF 287 LARSEN Bjørn Chr Bergen CK =
DNS 259 FOLKEDAL Trond Åsane CK =
DNS 260 JOHANNESEN Tarjei NOTEAM =
DNS 266 FALCH PEDERSEN Petter NOTEAM =
DNS 286 FALCH PEDERSEN Bjarte NOTEAM =
DNS 288 HOPSDAL Geir Bergen CK =
DNS 289 STALHEIM Arne Åsane CK =

M45 56,5 KM / 27,09 KM/h
1 312 HOPSDAL Bjørn Storebrand/BCK 2:05:07 0:00:00
2 299 FINNE Anders Åsane CK 2:14:08 0:09:01
3 315 VALEN Svein Aage Bergen CK 2:16:56 0:11:49
4 306 MORVIK Øystein Åsane CK 2:18:44 0:13:37
5 302 MOSSESTAD Freddy Bergen CK 2:18:55 0:13:48
6 308 GARVIK Leif Erik CK Henie 2:21:38 0:16:31
7 303 ØVERLAND Bjørn Atle Bergen CK 2:24:23 0:19:16
8 314 GJESDAL Kjetil Powel 2:26:42 0:21:35
9 316 MARTINSEN Ole Bergen CK 2:31:21 0:26:14
10 301 HOMME Tor Eirik EWOS BIL 2:40:46 0:35:39
11 298 IVERSEN Inge Hobil 2:44:21 0:39:14
12 300 NETTELAND Tom Ivar CK Felgen 2:47:35 0:42:28
13 355 GIERTSEN Egil NOTEAM 2:48:00 0:42:53
14 296 ANDERSEN Øystein NOTEAM 2:48:33 0:43:26
15 310 GRIEG John Fløyen MTB 2:49:13 0:44:06
16 293 REIGSTAD Per NOTEAM 2:50:32 0:45:25
17 313 HINDERAKER Jens Team Engelsen 2:52:21 0:47:14
18 353 SÆTRE Gunnar Stord SK 2:54:51 0:49:44
19 309 SAKARIASSEN Svein Egil Bergen CK 3:01:39 0:56:32
20 305 SVENDSEN Åge Bernt Ankeret BIL 3:03:14 0:58:07
21 307 GRIMEN Magne Øyvind Åsane CK 3:04:14 0:59:07
22 294 JOHANSEN Arild R Input B.I.L. 3:05:45 1:00:38
23 297 SAURE Stig Ove CHC Norway 3:40:06 1:34:59
DNS 295 BØDTKER Terje NOTEAM
DNS 304 PETTERSEN Kjell G. NOTEAM =
DNS 311 HOPSDAL Arne Tide =

M50 56,5 KM / 24,34 KM/h
1 322 VAD Bernt Øyvind Stord SK/Team Engelsen 2:19:18 0:00:00
2 326 NILSSEN Frank Bergen CK 2:24:22 0:05:04
2 319 HELLAND Kjell Magnar Stord SK 2:24:22 =
4 320 GRIMSTAD Knut Bergen CK 2:29:59 0:10:41
5 325 FJELD Bjørn Bergen CK 2:32:24 0:13:06
6 324 TELLNES Per-Atle NOTEAM 2:33:22 0:14:04
7 317 MARKHUS Bjørn Inge Apply Sørco AS 2:54:41 0:35:23
8 323 ANDERSEN Knut Arild Webstep BIL 3:28:55 1:09:37
DNF 321 JOHANSON Ole Johan Åsane CK
DNS 318 GRANNES Helge Stegaberg SK =

M55 56,5 KM / 23,88 KM/h
1 331 ENGELSEN Wilhelm Stord 2:21:58 0:00:00
2 330 GREVE Per Kristian Orkla CK 2:23:33 0:01:35
3 328 MAGNUS Birger Fana IL 2:24:51 0:02:53
4 327 RØTHE Steinar Voss IL 2:35:14 0:13:16
5 329 INDREARNE Geir Tomrefjord IL Sykkel 3:16:00 0:54:02
DNF 333 FJELD Reidar Bergen CK
DNS 332 TVEITEN Ivar Kvam IL Sykkel =

M60 56,5 KM / 20,45 KM/h
1 334 HALDORSEN Haldor Bergen CK 2:45:47 0:00:00
DNS 335 TVEITEN Per Øyvind Kvam IL Sykkel


Sist oppdatert 21.08.2017 kl 15:49

<- Tilbake


Hovedsponsor:



Samarbeidspartnere:




Ingen artikler

Fana IL © 2009. Kontakt Fana IL.
Nettsidene er utviklet av Cox og Oktan Digital.



Intranett

Brukernavn 
Passord