Dagens sponsor:
Ønsker du å annonsere her? Ta kontakt!

Aktivitetskalender

Vis alle aktiviteter
KM bane Publisert fredag 17 september 2010
/   Skrevet av Georg Reidarsen

KM bane

Kl.

Sverre Dyngeland Vik ble kretsmester.

K10*
1 June Tronstad Åsane CK 2.02,0

M10*
1 Erik Justus Grünert Bergen CK 2.03,2
2 Sander Lillefosse Åsane CK 2.04,7

K11-12*
1 Isabelle Sagstad Christiansen CK Sotra 1.45,5
2 Silje Broll Bergen CK 1.48,0
3 Vilde Aspelund Strømme Åsane CK 1.54,0
4 Amanda Kronstad CK Sotra 2.05,0
5 Andrine Teigland Åsane CK 2.09,6
6 Mari Wettergreen Tonning Bergen CK 2.16,1

M11-12*
1 Frode Svortevik Birkeland Førde CK 1.37,1
2 Erik Vevatne Øverland Bergen CK 1.48,9
3 Karl Jonas Tronstad Åsane CK 1.49,5
4 Ole Johannes Stigen Førde CK 1.52,3
5 Tore Andre Aase Vabø Nordhordland SK 1.54,5
6 Ole Sebastian Rolland Bergen CK 1.55,2
7 Espen Hanøy Nilsen Fana IL Sykkel 1.57,1
8 Erik Hem Reidarsen Fana IL Sykkel 1.58,4
9 Mikal Dyngeland Vik Fana IL Sykkel 1.59,2
10 Fredrik Tvedt Rustand Bergen CK 2.16,1
DNS Sebastian Bergflødt Iversen Bergen CK

M13-14
1 Sverre Dyngeland Vik Fana IL Sykkel 1.30,5
2 Gustav Iden Åsane CK 1.31,7
3 Kristoffer Madsen Bergen CK 1.36,2
4 Andreas Jacobsen Åsane CK 1.37,7
5 Simen Austgulen Grinde Åsane CK 1.37,8
6 Sondre Vikøyr Bergen CK 1.43,7
7 Kristian Kriek Åsane CK 1.44,3
8 Halvard Sælemyr Bergen CK 1.44,4
9 Kristian Stalheim Åsane CK 1.50,5
10 Henrik Bjørnevik Bergen CK 1.53,3
DNS Simon Andreas K. Vinnes Fana IL Sykkel

M15-16
1 Henrik G Sandal Bergen CK 1.27,7
2 Marius Rognsøy Sylta Bergen CK 1.33,6
3 Sivert Broll Bergen CK 1.34,2
4 Jan William H. Jensen Bergen CK 1.34,9
5 Per Kristian D. Bøe Bergen CK 1.36,0
DNS Mads Sæle Rønhovde Åsane CK

K-elite
1 Ingrid Sælemyr Bergen CK 1.44,5
2 Patricia Viviana A. Flataker Bergen CK 1.50,6

M-jun
1 Thomas Nordtveit Solberg Bergen CK 1.27,9
2 Mattias Nilssen Norstrand Bergen CK 1.28,2
3 David Desa Bergen CK 1.28,3
4 Martin Breyholtz Bergen CK 1.34,0
5 Lars Olav Apold Bergen CK 1.34,3
6 Frode Vikøren Skauge Åsane CK 1.40,8
DNS Benjamin A. S. Donovan Bergen CK
DNS Ulrik Thuestad Bergen CK

M-elite**
1 Marius Andre Hafsås Eidsvoll SK 1.21,8
2 Daniel Arnesen Bergen CK 1.28,9
DNS Rene Tvedt Nordhordland SK

M30-39
1 Fredrik Madsen Bergen CK 1.28,3
2 Tor Utne Åsane CK 1.30,5
3 Kjetil Nautnes CK Sotra 1.39,3
4 Norvald Bjarte Algrøy CK Sotra 1.42,5
DNS Stian Heggøy CK Sotra

M40-44
1 Trond Folkedal Åsane CK 1.25,7
2 Bjørn Christian Larsen Bergen CK 1.26,5
3 Karl Johan Watne Bergen CK 1.29,6
DNS Jan-Arne Nautnes CK Sotra

M45-49
1 Ove Matland Bergen CK 1.30,5
2 Jarle Reistad Bergen CK 1.31,4
3 Anders Finne Åsane CK 1.32,0

M50-54
1 Frank Aadland Åsane CK 1.30,0
2 Stein Bergflødt Iversen Bergen CK 1.35,6
3 Knut Bjørnevik Bergen CK 1.36,6
DNS Arne Koldingsnes Bergen CK
* Det kåres ikke Kretsmestre i klassene M/K10 og M/K11-12
** I klasse M-elite ble Daniel Arnesen, Bergen CK Kretsmester
Konkurransen ble avviklet under vanskelige forhold med mye regn og vind.


Sist oppdatert 23.08.2017 kl 06:22

<- Tilbake


Hovedsponsor:



Samarbeidspartnere:




Ingen artikler

Fana IL © 2009. Kontakt Fana IL.
Nettsidene er utviklet av Cox og Oktan Digital.



Intranett

Brukernavn 
Passord