Dagens sponsor:
Ønsker du å annonsere her? Ta kontakt!

Aktivitetskalender

Vis alle aktiviteter
KM fellesstart Publisert søndag 19 september 2010
/   Skrevet av Georg Reidarsen

KM fellesstart

Kl.

Hosøy og Borgen Nordtveit til topps.

KM FELLESSTART, Søndag 19. september 2010
M10, 1 runde, 11,8 km
1) Erik Justus Grünert, Bergen CK 0.19.31
2) Sander Lillefosse, Åsane Cykle Klubb s.t
3) Sondre Flataker, Nordhordland SK 0.03
 
K11/12, 1 runde, 11,8 km
1) Isabelle Sagstad Christiansen, CK Sotra 0.17.40
2) Vilde Aspelund Strømme, Åsane Cykle Klubb 0.19
3) Andrine Teigland, Åsane Cykle Klubb 1.54
4) Amanda Kronstad, CK Sotra 2.25
5) Mari Wettergren Tonning, Bergen CK 2.42
Silje Broll, Bergen CK DNF
 
K10, 1 runde, 11,8 km
June Tronstad, Åsane Cykle Klubb DNS
 
M11/12, 2 runder, 24 km
1) Erik Vevatne Øverland, Bergen CK 0.38.36
2) Frode Svortevik Birkeland, Førde CK 2.04
3) Karl Jonas Tronstad, Åsane Cykle Klubb 4.24
4) Tore Andre Aase Vabø, Nordhordland SK 4.46
5) Ole Sebastian Rolland, Bergen CK 6.40
6) Espen Hanøy Nilsen, Fana IL Sykkel 6.43
7) Mikael Dyngeland Vik, Fana IL Sykkel s.t
8) Ole Johannes Stigen, Førde CK 6.50
9) Fredrik Tvedt Rustand, Bergen CK 15.40
 
U23, 8 runder, 94 km
1) Ørjan Borgen Nordtveit, Fana IL Sykkel 2.43.14
2) Kristoffer Aase Vabø, Fana IL Sykkel s.t
3) Jørgen Eide, Fana IL Sykkel s.t
Amund Dyrnes, Sandnes SK DNF
 
M-Senior, 8 runder, 94 km
1) Andreas Hosøy, Fana IL Sykkel 2.43.14

2) Mikael Johansen, Bergen CK s.t
3) Thomas Solheim, Bergen CK s.t
4) Kenneth Bredesen, Bergen CK 7.20
5) Guillaume Potier, Bergen CK 7.31
6) Rene Tvedt, Nordhordland SK 15.41
7) Roald Saltnes, Nordhordland SK 17.47
Endre Haga Vange, Fana IL Sykkel DNF
Thomas Kristiansen, Førde CK DNS
 
M-Junior, 8 runder, 94 km
1) Mikal Iden, Åsane Cykle Klubb 2.44.41
2) Torstein Stokkenes, Åsane Cykle Klubb 6.04
Lars Olav Måkestad Apold, Bergen CK DNF
David Desa, Bergen CK DNF
Mattias Nordstrand Nilssen, Bergen CK DNF
Odd Christian Eiking, Bergen CK DNS
Thomas Nortveit Solberg, Bergen CK DNS
Ulrik Thuestad, Bergen CK DNS
 
K-Senior, 5 runder, 59 km
1) Linnea Fredâng, Åsane Cykle Klubb 1.50.16
Patricia Flataker, Bergen CK DNS
Caroline Johannesen, Fana IL Sykkel DNS
 
K45-49, 5 runder, 59 km
1) Marit Iden, Åsane Cykle Klubb 2.01.34
 
M15/16, 5 runder, 59 km
1) Henrik Sandal, Bergen CK 1.43.26
2) Ole Andrè Austevoll, Fana IL Sykkel s.t
3) Anders Fanebust, Nordhordland SK 2.38
4) Jan William Jensen, Bergen CK s.t
5) Mads Sæle Rønhovde, Åsane Cykle Klubb 6.50
6) Marius Rognsøy Sylta, Bergen CK s.t
7) Roger Dale, Fana IL Sykkel s.t
Sivert Broll, Bergen CK DNF
Per Kristian Drægni Bøe, Bergen CK DNF
Anders Lundøy, Nordhordland SK DNF
 
M13/14, 3 runder, 35 km
1) Gustav Iden, Åsane Cykle Klubb 1.02.41
2) Kristian Kriek, Åsane Cykle Klubb 0.06
3) Kristoffer Madsen, Bergen CK 8.53
4) Andreas Jacobsen, Åsane Cykle Klubb s.t
5) Simen Austgulen Grinde, Åsane Cykle Klubb 9.18
6) Kristian Stalheim, Åsane Cykle Klubb s.t
7) Sondre Vikøyr, Bergen CK s.t
8) Aleksander Bøe, Fana IL Sykkel s.t
9) Jacob Eikner, Fana IL Sykkel 13.25
10) Simon Andreas Klakegg Vinnes, Fana IL Sykkel 16.16
11) Halvard Sælemyr, Bergen CK s.t
Magnus Grüner Grønnestad, Åsane Cykle Klubb DNF
Sverre Dyngeland Vik, Fana IL Sykkel DNF
Henrik Bjørnevik, Bergen CK DNS
 
K15/16, 3 runder, 35 km
1) Ingrid Sælemyr, Bergen CK 1.22.19
2) Thea Øvrebotten, Førde CK 8.59
 
M30-39, 6 runder, 71 km
1) Øystein Blom-Ohlsen, Åsane Cykle Klubb 1.54.12
2) Gisle Clementsen, Nordhordland SK 2.20
3) Fredrik Olsen, Åsane Cykle Klubb 6.54
4) Christian Saue, Bergen CK 12.46
5) Stian Heggøy, CK Sotra 13.51
6) Leif Erik Hopsdal, Bergen CK 15.44
Morten Forland, Åsane Cykle Klubb DNS
Øyvind Kårbø, Nordhordland SK DNS
Fredrik Madsen, Bergen CK DNS
Kjetil Nautnes, CK Sotra DNS
Espen Olsvik, Nordhordland SK DNS
Geir Rongved, Nordhordland SK DNS
Tor Utne, Åsane Cykle Klubb DNS
 
M40-44, 6 runder, 71 km
1) Gunnleiv Gjøsæter, Bømlo SK 1.54.12
2) Geir Kristiansen, Flora CK 6.54
3) Jan Arne Nautnes, CK Sotra 13.51
4) Roald Sletten, Nordhordland SK 16.45
5) Bjarte Fanebust, Nordhordland SK s.t
Rune Foldnes, CK Sotra DNF
Oddvar Martin Kaarbøe, Bergen CK DNF
Bjørn Christian Larsen, Bergen CK DNF
Geir Hopsdal, Bergen CK DNS
Karl Johan Watne, Bergen CK DNS
 
M45-49, 6 runder, 71 km
1) Ove Matland, Bergen CK 1.54.12
2) Ronald Valvatne, Fusa SK 6.54
3) Skjalg Thorbjørnsen, Bergen CK s.t
4) Lars Engeberg, Bergen CK 12.46
5) Arne Hopsdal, Bergen CK 16.45
6) Dag Grønnestad, Åsane Cykle Klubb s.t
7) Anders Finne, Åsane Cykle Klubb 25.41
Bjørge Søreide Christiansen, Bergen CK DNF
Bjørn Hopsdal, Bergen CK DNF
Roald Misje, Bergen CK DNS
 
M50-54, 6 runder, 71 km
1) Frank Aadland, Åsane Cykle Klubb 2.06.58
2) Bjarne Fanebust, Nordhordland SK 7.12
Knut Bjørnevik, Bergen CK DNS
 
M55-59, 6 runder, 71 km
1) Torstein Garnes-Johnsen, Bergen CK 2.19.53
Einar Nystad, Bergen CK DNS
 
M60-64, 6 runder, 71 km
1) Knut Gramstad, Stord SK 2.10.57
 
M65-69, 6 runder, 71 km
Rolf Johannesen, Bergen CK DNS


Sist oppdatert 26.06.2017 kl 02:12

<- Tilbake


Hovedsponsor:



Samarbeidspartnere:




Ingen artikler

Fana IL © 2009. Kontakt Fana IL.
Nettsidene er utviklet av Cox og Oktan Digital.



Intranett

Brukernavn 
Passord