Dagens sponsor:
Ønsker du å annonsere her? Ta kontakt!

Aktivitetskalender

Vis alle aktiviteter
NM 2009: Anders på 4.plass i gaterittet Publisert søndag 21 juni 2009
/   Skrevet av Sverre Urheim Lie

NM 2009: Anders på 4.plass i gaterittet

Kl.

Nok en god dag for Fana under NM på Jæren. Fanas spurtsterke Anders Tombre Pettersen var millimetre fra pallen med dagens flotte resulatat i gaterittet for juniorene. Gratulasjoner til Anders for kjempeinnsatsen!
I M-senior gaterittet fikk vi Eikeset-brødrene inn på henholdsvis 22. (Otto) og 40.plass (Ole).
Se
RESULTATLISTENE fra dagens gateritt på Forus.

 

Nærbø SK, Sandnes SK, Stavanger SK                   RESULTATLISTE

Arrangement: NM 2009 GATERITT
Dato:        Søndag 21. juni 2009
Type:        Gateritt
Sted:        Forus

Pl  Nr Navn/Klasse               Klubb             Tid        Diff

M-Junior, 50 min + 3 runder
1 211 Alexander Hervåg          Eidsvoll SK       0:59:42
2 251 Kristian Bakkan Vika      Stavanger SK      0:59:42      "
3 256 Martin Stendahl           Tønsberg CK       1:00:02      20
4 216 Anders Tombre Pettersen   Fana IL Sykkel    1:00:02      "
5 258 Simen Eisenträger         Ullensaker CK     1:00:02      "
6 213 Endre Mykland Lunåshaug   Eidsvoll SK       1:00:02      "
7 253 Espen Blomlie             Trondhjems VK     1:00:02      "
8 245 Håvard J. Blikra          Stavanger SK      1:00:02      "
9 255 Sebastian Horn Baksaas    Tønsberg CK       1:00:02      "
10 242 Thomas Pettersen          Sandnes SK        1:00:02      "
11 230 Jaran Nilsen              Nanset IF Sykkel  1:00:02      "
12 241 Kristian Dyrnes           Sandnes SK        1:00:02      "
13 246 Sven Erik Bystrøm         Stavanger SK      1:00:02      "
14 228 Andreas Erland            Kristiansands CK  1:00:02      "
15 229 Lars Tobias Lie Flatebø   Kristiansands CK  1:00:02      "
16 250 Sondre Idsø Flaten        Stavanger SK      1:00:02      "
17 248 Fredrik Strand Galta      Stavanger SK      1:00:02      "
18 231 Marius André Hafsås       Nymark IL Sykkel  1:00:02      "
19 234 Henrik Steen Haugen       Ringerike SK      1:00:02      "
20 260 Sigurd Nesset             Ullensaker CK     1:00:02      "
21 204 Aleksander Einarson Pérez Asker CK          1:00:02      " 
22 207 Bjørn Tore Hoem           CK NOR - Melhus   1:00:02      " 
23 217 Kristofer Johan Aurang    Fredrikstad SK    1:00:02      " 
24 201 Thomas Håndstad           Arena Bø CK       1:00:02      " 
25 202 Harald Cameron            Asker CK          1:00:02      " 
26 227 Kenneth Vold              IL Stjørdals-Bli  1:00:02      " 
27 237 Thomas Voreland           Ringerike SK      1:00:02      " 
28 233 Daniel Slåtto Gomnes      Ringerike SK      1:00:02      " 
29 232 Christian Hannestad       Raufoss & Gjøvik  1:00:02      " 
30 208 Kristian Løberg           CK NOR - Melhus   1:00:02      " 
31 244 Sondre Asheim             Stavanger SK      1:00:02      " 
32 235 Martin Solheim Sigley     Ringerike SK      1:00:02      " 
33 239 Gøran Bollestad           Sandnes SK        1:00:10      28
34 238 Aslak S Værnes            Ringerike SK      1:00:13      31
35 215 Kristoffer Sommer Wormsen Eidsvoll SK       1:00:13      "
36 268 Vegard Iversen            Arena Bø CK       1:01:42    2:00*
   203 Stian Lie Håkenrud        Asker CK          1:01:42      "
38 264 Andreas Sæterøy Johansen  CK NOR - Melhus   1:02:02    2:20*
   240 Aleksander Dahlman        Sandnes SK        1:02:02      "
   262 Magnus Erlend Tangen      Ullensaker CK     1:02:02      "
41 210 Henrik Askjem             Eidsvoll SK       1:02:22    2:40*
   254 Magnus Robinson           Trondhjems VK     1:02:22      "
43 222 Christopher Hansen        Halden CK         1:02:42    3:00*
   226 Martin Lundemo            IL Stjørdals-Bli  1:02:42      "
   263 Martin Notøy Nevstad      Ulstein og Omegn  1:02:42      "
46 257 Ole Edvard Wåle           Tønsberg CK       1:03:02    3:20*
47 269 Håvard Løseth Modell      Trondhjems VK     1:03:22    3:40*
   267 Håkon Rønning             Jømna og Heradsb  1:03:22      "
49 270 Ole Magnus Lunderby       Ullensaker CK     1:04:42    5:00*
   265 Arne Martin Antonsen      Fredrikstad SK    DNF
   266 Torstein Eikås            Stavanger SK      DNF
   271 Stian Andrè Halseth Farbu CK NOR - Melhus   DNF
   272 Martin Sandmo Skånøy      CK NOR - Melhus   DNF
   218 Jørgen Sannes             Fredrikstad SK    DNF
   219 Sindre Høgset             Grenland SK       DNF
   220 Kjetil Tveit Moen         Grenland SK       DNF
   223 Pål Andre Nordby          Halden CK         DNF
   225 Andre Kjærnsmo            IF Frøy           DNF
   243 Sondre Austreim           Sogn CK           DNF
   249 Simen Horpestad           Stavanger SK      DNF
   209 Sven Arne Markeng         CK Sør            DNS
   221 Christian Frivold         Grimstad SK       DNS
   252 Espen Nordtveit           Stegaberg IL Syk  DNS

Anders sterk på dagens gateritt i NM


M-Senior, 70 min + 3 runder
1   1 Alexander Kristoff*       JB/Stavanger SK   1:17:19
2  10 Christer Rake*            SPV/Stavanger SK  1:17:19     s.t
3   6 Magnus F. Bergseth        SPV/Sandnes SK    1:17:19      "
4  23 Rune Jogert               Glåmdal SK        1:17:19      "
5   9 Håvard Nybø               SPV/Stavanger SK  1:17:19      "
6  52 Daniel Egeland Jarstø     Stavanger SK      1:17:19      "
7  24 Espen Jogert              Glåmdal SK        1:17:19      "
8  46 Audun Brekke Fløtten      Ringerike SK      1:17:19      "
9  43 Frans-Leonard Markaskard  RaumerRytter      1:17:19      "
10  32 Kristian Engen Forbord*   IL Stjørdals-Bli  1:17:19      "
11  27 Elias Angel Spikseth      Grenland SK       1:17:19      "
12   8 Roy Hegreberg             SPV/Stavanger SK  1:17:19      "
13  35 Mats Lohne                Kristiansands CK  1:17:19      "
14  50 Frode Solberg*            Sandnes SK        1:17:19      "
15  22 Sondre Moen Hurum*        Fredrikstad SK    1:17:25      "
16  39 Kristian Platou*          Lillehammer CK    1:17:25      "
17  37 Torgeir Strandberg        Kristiansands CK  1:17:25      "
18  15 Lars-Ove Thoresen         Lørenskog CK      1:17:25      "
19  59 Jon Anders Grøndahl       Ullensaker CK     1:17:25      "
20   5 Svein Erik Vold*          JB/IL Stjørdals-B.1:17:25      "
21  17 Vegard Nyhus              Bærum OCK         1:17:25      "
22  21 Otto Eikeset                    Fana IL Sykkel       1:17:25      "
23  45 Sivert Dybvikstrand       Ringerike SK      1:17:25      "
24  56 Lorents Ola Aasvold*      Trondhjems VK     1:17:25      "
25   2 Vegard Stake Laengen      JB/Asker CK       1:17:25      "
26  26 Jørn Fjeldavlie           Grenland SK       1:17:25      "
27  55 Tommy Frengen Evensen     Trondhjems VK     1:17:29      10
28  34 Joackim Wang Jacobsen*    Kristiansands CK  1:17:33      14
29   7 Jahn Fredrik Grue*        SPV/Kristiansand  1:17:33      "
30  19 Sebastian Kvålsvoll       CK NOR - Melhus   1:17:33      "
31  16 Øystein Stake Laengen     Bærum OCK         1:17:33      "
32  58 Eivind Ekeli              Ullensaker CK     1:17:33      "
33  53 Sondre Norland            Stavanger SK      1:17:33      "
34  47 Jonas Gullingsrud         Ringerike SK      1:17:35      16
35  25 Ole Petter Vibekken       Glåmdal SK        1:17:35      "
36  61 Pål Ødegaard              Fredrikstad SK    1:17:35      "
37  11 Johan Fredrik Ziesler     SPV/Sandnes SK    1:17:45      26
38  29 Sondre Thorbergsen        Harstad CK        1:17:48      29
39   3 Ingar Stokstad            JB/Ringerike SK   1:17:48      "
40  20 Ole Eikeset*              Fana IL Sykkel    1:17:48      "
41  41 Vegard Robinson Bugge     RaumerRytter      1:17:48      "
42  49 Tor Inge Espeland*        Sandnes SK        1:17:48      "
43  48 Geir Inge Berg            Sandnes SK        1:17:48      "
44  54 Espen Halvorsen Bjørgan*  Trondhjems VK     1:18:07      48
45  18 Mikael Schou*             CK Nittedal       1:18:18      59
46  60 Christer Jensen           Ullensaker CK     1:18:18      "
47  14 Jørn-Henrik Thoresen      Lørenskog CK      1:19:01    1:42
48  38 Arne Gunnar Ensrud*       Lillehammer CK    1:20:16    2:57*
    44 Stian Slemdal             RaumerRytter      1:20:16      "
    63 Martin Uthus              Ringerike SK      DNF
    62 Arnt Ove Vold             IL Stjørdals-Bli  DNF
     4 Sondre Gjerdevik Sørtveit JB/Nymark IL      DNF
    12 Jon Einar Bergsland       Grenland SK       DNF
    30 Magnus Børresen*          IF Frøy           DNF
    36 Åsmund Sivertsen*         Kristiansands CK  DNF
    40 Espen Rønning Skoglund*   Lillehammer CK    DNF
    57 Olav Alexander Benjaminse Ullensaker CK     DNF
    13 Frederik Krogh-Larsen*    Lørenskog CK      DNS
    33 Johannes Andås            Kristiansands CK  DNS
    51 Håkon Frahm Stokka*       Sandnes SK        DNS

*) Stipulert tid, rytter tatt ut før fullført distanse


Sist oppdatert 18.08.2017 kl 07:03

<- Tilbake


Hovedsponsor:



Samarbeidspartnere:




Ingen artikler

Fana IL © 2009. Kontakt Fana IL.
Nettsidene er utviklet av Cox og Oktan Digital.



Intranett

Brukernavn 
Passord