Hovedstyret   Tlf priv. Mobil E-post
Leder Bjørn Thømt 55 102 818 913 23 467 bathoemt@online.no
Nestleder Dagfinn Neteland 91371071 91371071  
styremedl. Erik K. Halvorsen 55131918 98403378 erikkh22@hotmail.com
styremedl. Anne Gine Hestetun 55139048 99564643 a-hes@online.no 
styremedl. Dag Aksnes   91757001 dag.aksnes@obos.no
Varamedl Liv Holmefjord   95756137 liv.holmefjord@gmail.com
Varamedl Anna Wathne      
         
Grupper        
Alpin - leder  Bård Seterås   45 000 875 alpin@fanail.no
Friidrett - leder  Anita Bolstad Raa 55 13 26 58 900 332 94 anita.bolstad.raa@gmail.com 
friidrett@fanail.no
Håndball - leder  Bjarte Madsen   93 41 27 24  fana@rvn.handball.no 
Langrenn/skiskyt Trond Lefdal    988 50 339  trond@norvern.no
 langrenn@fanail.no 
Orientering - leder Ragnar Kayser    950 82 325 orientering@fanail.no
Skøyter - leder  Sigbjørn Rabbe 55910189 97569799 sigbjørn.rabbe@gmail.com
skoyter@fanail.no
Sykkel - leder   Christian Moe    99 339 641  sykkel@fanail.no 
Turn - leder Torkel Eide   95988929 turn@fanail.no
Fana IL Fotball Kristian Jæger   90884971 kristian@nordic-arena.no
         
Adm. Fana IL Odinsv. 39   55139443 post@fanail.no
Daglig leder Hans R Dankertsen   91879209 hansrd@fanail.no
Adm. og Marked Camilla S. Rosenkilde   90694635 camilla@fanail.no
medlemsregister Camilla   40472594 camilla@fanail.no
Adm. Fana Fotball Odinsv. 39   55139443  
Daglig leder Ketil Brekke   95265801 ketil.brekke@fanafotball.no
Økonomiansv. Tore Seim   90893192 tore.seim@fanafotball.no
         
AAF prosjektet Gisle Ellingsen   90039588 gisle@fanail.no

 Ungdomsrådet - 

Leder 

 Eline Marie Soltvedt     90922854  ungdomsrad@fanail.no

Hovedsponsor:




Samarbeidspartnere:





Flere Nyheter:

Fana J-99 slo storfavoritten Sarpsborg i Bring serien og er klare for sluttspill i mai.

Bring jente fra Fana klarte 10 av 11 seiere og ble gruppevinnere i en meget sterk Bring gruppe. Sluttspill i Fredrikstad 7.-8. mai.

Vi gikk inn i denne helgen godt forberedt både fysisk og mentalt. Forutsetningene var på forhånd ganske enkle: Dersom vi slo Sola i den andre kampen var vi sikret sluttspillplass. Skulle vi vinne avdelingen måtte vi mest sannsynlig gå seirende ut av alle fire kampene. Med fire kamper av ulik viktighet og prestisje, ble det for oss vesentlig å klare og fokusere på en kamp av gangen. Vi ble enige om at det skulle spilles fire enkeltkamper, og at vi skulle ha fullt fokus på hver kamp og kun den neste kampen.

ROGALAND 3 ETAPPERS (16-17. april 2016) RITTREFERAT

Da var endelig den første nasjonale ritthelgen på kalenderen for 8 aldersbestemte rytter fra Fana sykkel. Vi hadde deltagelse i alle klasser denne gang, M11/12, M13/14 og M 15/16. Ankomst ritthotellet fredag kveld og program med tempo og gateritt lørdag, samt en lang fellesstart søndag.

Vårens vakreste eventyr – Turngruppens våroppvisning

Turngruppen inviterer til Våroppvisningen - 2016 i Slåtthaughallen mandag 25. april kl 1730

Invitasjoner til Fana 3 Dagers 2016

Fana IL Sykkel har nå lagt ut påmelding i EQ-Timing. Informasjon om rittene finner du i denne artikkelen.



Nyhetsarkiv

Fana IL © 2009. Kontakt Fana IL.
Nettsidene er utviklet av Cox og Oktan Digital.



Intranett

Brukernavn 
Passord