Utsatt Åpningsstevne Publisert onsdag 24 november 2010
/   Skrevet av Ansgar Skavhellen

Utsatt Åpningsstevne

Kl.

Opprinnelig åpningsstevne ble avholdt på Slåtthaug tiirsdag under flotte venterlige forhold. Det var god deltakelse.

Bergen (Slåtthaug)  23.11.2010  -  Åpningsløp

Arrangør : Fana IL   Resultatliste og utskrift:     GW

 

                                                                                                                                                                                      

Jenter 10 år  100 meter                                                                                                    

      Camilla Kvamme                                      Bergen SK        15,72

      Vilde Fossland Førdestrøm                         Fana IL        15,96

      Julie Nistad Samsonsen                             Fana IL        19,62f                  

      Rebekka Skavhellen                                 Fana IL        14,14      

      Vilde Eline Torheim                                   Fana IL        15,85      

      Alida van Wijngaarden                              Fana IL        18,61

     

Gutter 10 år  100 meter                                                  

      Nicklas Bjerknes Mikkelsen                         Fana IL 15,37            

      Didrik Hoff                                                Fana IL        15,07      

      Oscar Magnus Eidsheim                              Fana IL        14,86      

      Sakarias Koller Løland                                 Fana IL        15,65      

      Stian Gravdal                                             Fana IL        15,90      

      Ådne Kristensen Støyva                               Fana IL        15,13      

      Kristopher Seljevold                                    Fana IL        18,37      

      Samuel Andreas Nistad Flaten                      Fana IL        19,81      

 

Jenter 11 år  100 meter                                                                                                    

1    Maria Anspach Klippen                                 Fana IL        16,66

2    Thea Engelsen                                            Fana IL        16,79

3    Maren Norstrand Torgersen                           Fana IL 16,89                                     

  Gutter 11 år  100 meter                                                                                                    

1    Jonas Haugland                                          Bergen SK        13,88

2    Joachim Øxenbjerg                                     Bergen SK        14,02

 

Gutter 12 år  500 meter                                                                                                    

1    Stian Kvamme                                           Bergen SK        53,85

      Håvard Hestetun                                       Bergen SK        dq

 

Jenter Junior C 500 meter             

1    Cassandra Skavhellen                                Fana IL        52,80

2    Caroline S. Hallås Farestveit                        Fana IL        54,11

 

Gutter Junior C 500 meter             

1    Kristian Aas                                               Stord IL        43,94

                                                                                              

Menn Senior  500 meter                 

1    Pål H. Lorentzen                                        Fana IL        40,90

 

Menn Veteran 2  500 meter           

1    Arne Kjølen                                              Skuteviken SC        47,55

2    Åge Løland                                              Skuteviken SC        49,64

 

Menn Veteran 3  500 meter           

1    Onar Westerheim                                     Stord IL        45,64

2    Kåre Kristoffersen                                     Rong IL        47,41

3    Jan Henriksen                                          Stord IL        47,96

4    Boudewijn Groeneboom                             Fana IL        54,50

 

Jenter 10 år  500 meter                                                                                                    

      Camilla Kvamme                                      Bergen SK        79,37

      Vilde Fossland Førdestrøm                         Fana IL        68,82

      Julie Nistad Samsonsen                             Fana IL        65,11                   

      Rebekka Skavhellen                                 Fana IL        63,67      

      Vilde Eline Torheim                                   Fana IL        71,58      

      Alida van Wijngaarden                               Fana IL        88,85

 

Gutter 10 år  500 meter                                                  

      Nicklas Bjerknes Mikkelsen                          Fana IL 68,53            

      Didrik Hoff                                                 Fana IL        66,28      

      Oscar Magnus Eidsheim                              Fana IL        62,10      

      Sakarias Koller Løland                                Fana IL        70,06      

      Stian Gravdal                                             Fana IL        67,67      

      Ådne Kristensen Støyva                               Fana IL        71,80      

      Kristopher Seljevold                                    Fana IL        97,14      

      Samuel Andreas Nistad Flaten                      Fana IL        96,80      

 

Jenter 11 år  500 meter                                                                                                    

1    Maria Anspach Klippen                                 Fana IL        67,64

2    Thea Engelsen                                            Fana IL        75,07

3    Maren Norstrand Torgersen                           Fana IL 79,72                                     

 

Gutter 11 år  500 meter                                                  

1    Jonas Haugland                                      Bergen SK        57,16

      Joachim Øxenbjerg                                 Bergen SK     dns

 

Gutter 12 år  1500 meter                                                                                                  

1    Håvard Hestetun                                       Bergen SK          2.52,47

2    Stian Kvamme                                          Bergen SK          2.58,47

 

Jenter Junior C 1500 meter                                                                            

2    Caroline S. Hallås Farestveit                       Fana IL          2.49,04

1    Cassandra Skavhellen                                Fana IL          2.51,62

 

     

Gutter Junior C 1500 meter           

1    Kristian Aas                                                    Stord IL          2.26,91

                                                                                                                                                

Menn Veteran 2  1500 meter         

1    Onar Westerheim                                          Stord IL          2.22,83

 

Menn Veteran 3  1500 meter         

1    Jan Henriksen                                                Stord IL          2.33,35

2    Boudewijn Groeneboom                                   Fana IL          2.52,19

 

Menn Senior  3000 meter               

1    Pål H. Lorentzen                                             Fana IL          4.34,93

 

Menn Veteran 2  3000 meter         

1    Åge Løland                                         Skuteviken SC          4.59,96

2    Arne Kjølen                                         Skuteviken SC          5.25,42

 

Menn Veteran 3  3000 meter         

1    Kåre Kristoffersen                                         Rong IL          5.02,11

 


Sist oppdatert 19.08.2017 kl 18:47

<- Tilbake


Hovedsponsor:




Samarbeidspartnere:





Flere Nyheter:

Fana J-99 slo storfavoritten Sarpsborg i Bring serien og er klare for sluttspill i mai.

Bring jente fra Fana klarte 10 av 11 seiere og ble gruppevinnere i en meget sterk Bring gruppe. Sluttspill i Fredrikstad 7.-8. mai.

Vi gikk inn i denne helgen godt forberedt både fysisk og mentalt. Forutsetningene var på forhånd ganske enkle: Dersom vi slo Sola i den andre kampen var vi sikret sluttspillplass. Skulle vi vinne avdelingen måtte vi mest sannsynlig gå seirende ut av alle fire kampene. Med fire kamper av ulik viktighet og prestisje, ble det for oss vesentlig å klare og fokusere på en kamp av gangen. Vi ble enige om at det skulle spilles fire enkeltkamper, og at vi skulle ha fullt fokus på hver kamp og kun den neste kampen.

ROGALAND 3 ETAPPERS (16-17. april 2016) RITTREFERAT

Da var endelig den første nasjonale ritthelgen på kalenderen for 8 aldersbestemte rytter fra Fana sykkel. Vi hadde deltagelse i alle klasser denne gang, M11/12, M13/14 og M 15/16. Ankomst ritthotellet fredag kveld og program med tempo og gateritt lørdag, samt en lang fellesstart søndag.

Vårens vakreste eventyr – Turngruppens våroppvisning

Turngruppen inviterer til Våroppvisningen - 2016 i Slåtthaughallen mandag 25. april kl 1730

Invitasjoner til Fana 3 Dagers 2016

Fana IL Sykkel har nå lagt ut påmelding i EQ-Timing. Informasjon om rittene finner du i denne artikkelen.



Nyhetsarkiv

Fana IL © 2009. Kontakt Fana IL.
Nettsidene er utviklet av Cox og Oktan Digital.



Intranett

Brukernavn 
Passord